Weer in Punta Cana in november: temperatuur en zeewater
In Punta Cana is het in november gemiddeld 30,6 °C overdag en 22,4 °C 's nachts, gemeten bij Punta Cana. Het zeewater is gemiddeld 28,7 °C. Er vallen gemiddeld 6,4 dagen met 1 mm regen of meer. In de loop van november gaat de gemiddelde maximumtemperatuur van 30,8 °C aan het begin naar 30,3 °C aan het eind.
- 30,6 °Cgemiddeld overdag in november
- 22,4 °Cgemiddeld 's nachts in november
- 28,7 °Czeewater
- 6,4 dagenmet 1 mm regen of meer
- 10 uurzon per dag
- Max. luchttemperatuur
- Zeewater
| Maand | Max. (°C) | Min. (°C) | Zeewater (°C) | Regendagen | Zon (uur per dag) |
|---|---|---|---|---|---|
| oktober | 31,7 | 23,4 | 29,3 | 9,2 | 9,9 |
| november | 30,6 | 22,4 | 28,7 | 6,4 | 10,0 |
| december | 29,9 | 21,8 | 27,9 | 3,8 | 10,7 |
Berekend door delanden.nl. Temperatuur: weerstation PUNTA CANA INTL, 2015 t/m 2025. Zeewater: NOAA OISST. Zonuren: ECMWF IFS. Alle maanden van Punta Cana.
Hoe is het weer begin en eind november?
Aan het begin van november (dag 1 t/m 10) is het in Punta Cana gemiddeld 30,8 °C overdag, aan het eind (vanaf dag 21) 30,3 °C.
In oktober is het gemiddeld 31,7 °C overdag en in december 29,9 °C.
Is het druk in Punta Cana in november?
In november 2025 telde Punta Cana 442.566 bezoekers; daarmee stond november op plaats 8 van de 12 maanden (Banco Central RD, 2025).
Uit Nederland kwamen er in november 2025 1.663 (Banco Central RD, 2025).
| Gegeven | november 2025 | Plaats van 12 maanden (1 = hoogste) | Bron |
|---|---|---|---|
| Niet-ingezetenen aangekomen via luchthaven Punta Cana (PUJ) in november 2025 | 442.566 | 8 | Banco Central RD, 2025 |
| Aankomende passagiers op luchthaven Punta Cana (PUJ) in november 2025 | 453.259 | 8 | Banco Central RD, 2025 |
| Passagiers met woonland Nederland aangekomen via luchthaven Punta Cana (PUJ) in november 2025 | 1.663 | 6 | Banco Central RD, 2025 |
| Gemiddelde bezettingsgraad toeristische accommodaties in de zone Punta Cana en Bávaro in november 2025 | 82,4% | 8 | Banco Central RD, 2025 |
Alternatieven met vergelijkbaar weer in november
Andere bestemmingen met vergelijkbare temperaturen in november zijn Dubai (30,6 °C) en Curaçao (29,9 °C).
Veelgestelde vragen
Kun je in Punta Cana zwemmen in november?
Het zeewater bij Punta Cana is in november gemiddeld 28,7 °C. In september, de maand met het warmste zeewater, is dat 29,4 °C.
Hoeveel uur zon heeft Punta Cana in november?
In Punta Cana schijnt de zon in november gemiddeld 10 uur per dag.
Regent het veel in Punta Cana in november?
In Punta Cana vallen in november gemiddeld 6,4 dagen met 1 mm neerslag of meer, en gemiddeld 172 mm in totaal.
Bronnen en methode
Klimaatcijfers zijn gemiddelden over meerdere jaren, berekend op 4 oktober 2026; geen weersverwachting.
- NOAA GHCN-Daily (weerstation), station PUNTA CANA INTL: 2015 t/m 2025. https://www.ncei.noaa.gov/products/land-based-station/global-historical-climatology-network-daily (gecontroleerd op 4 oktober 2026)
- CHIRPS v2.0 (UCSB Climate Hazards Center): 2015 t/m 2025. https://www.chc.ucsb.edu/data/chirps (gecontroleerd op 4 oktober 2026)
- ECMWF IFS (9 km), via Open-Meteo: 2017 t/m 2025. https://open-meteo.com/en/docs/historical-weather-api (gecontroleerd op 4 oktober 2026)
- NOAA OISST v2.1: 2015 t/m 2025. https://www.ncei.noaa.gov/products/optimum-interpolation-sst (gecontroleerd op 4 oktober 2026)
- Llegada mensual de pasajeros segun residencia y aeropuerto utilizado, vía aérea, 2025, Banco Central RD: Aankomende passagiers op luchthaven Punta Cana (PUJ) in november 2025. https://cdn.bancentral.gov.do/documents/estadisticas/sector-turismo/documents/lleg_total_2025.xls (gecontroleerd op 4 oktober 2026)
- Llegada mensual de pasajeros, vía aérea, por país de residencia, 2025, Banco Central RD: Passagiers met woonland Nederland aangekomen via luchthaven Punta Cana (PUJ) in november 2025. https://cdn.bancentral.gov.do/documents/estadisticas/sector-turismo/documents/lleg_residencia_2025.xls (gecontroleerd op 4 oktober 2026)
- Tasa promedio de ocupación en establecimientos de alojamiento turístico según zonas, 2025, Banco Central RD: Gemiddelde bezettingsgraad toeristische accommodaties in de zone Punta Cana en Bávaro in november 2025. https://cdn.bancentral.gov.do/documents/estadisticas/sector-turismo/documents/turismo_ocupacion_2025.xls (gecontroleerd op 4 oktober 2026)
Laatst bijgewerkt: